Wycena transportu w ciągu godziny!
BLOG / ARTICLE
25 May 2022

Wycena transportu w ciągu godziny!

Rodzinna firma założona w 1908 r. w Brukseli oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych.

1. Międzynarodowy transport ładunków ponadgabarytowych drogą lądową, lotniczą i morską

Nasi specjaliści w dziedzinie spedycji międzynarodowej pomogą zorganizować transport od producenta do klienta docelowego. Nasz zespół ma szerokie doświadczenie w obsłudze ładunków nietypowych, np. maszyn rolniczych z Polski do Ameryki i Afryki. Możemy zorganizować zarówno transport LTL, jak i FTL – żaden ładunek nie jest zbyt duży, żadne miejsce przeznaczenia nie jest zbyt odległe.

2. Konsolidacja i dystrybucja ładunków

Nasz magazyn w Piotrkowie Trybunalskim umożliwia konsolidację i dystrybucję przesyłek. Możemy przyjąć ładunek z wielu lokalizacji, skonsolidować go i wysłać z naszego magazynu w ciągu 24 godzin.

3. Transport lotniczy

Dzięki naszej szerokiej sieci partnerskiej możemy wysłać ładunek drogą lotniczą w konkurencyjnych cenach. Transport lotniczy jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku konieczności szybkiego wysłania małej lub średniej wielkości paczki.

Dlaczego warto wybrać Grupę Ziegler Polska?
Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych EURO 5, magazynowi w Polsce oraz szerokiej sieci partnerów w Europie, Grupa Ziegler Polska może zapewnić globalny transport drogowy, lotniczy, kolejowy, śródlądowy i morski. Grupa Ziegler dokłada wszelkich starań, aby zapewnić spersonalizowaną obsługę dzięki dedykowanym specjalistom, którzy są w stanie zaspokoić potrzeby klientów w jak najkrótszym czasie.

  • 3200 ekspertów
  • 154 biura operacyjne
  • 195 obsługiwanych krajów
  • 1,3 mln euro sprzedaży netto
  • Oddziały w 15 krajach

Nasi eksperci ds. spedycji międzynarodowej w Polsce są gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy i zapewnienia wysokiej jakości usług. Aby otrzymać ofertę na transport w ciągu godziny, prosimy o wypełnienie formularza: