Szukasz możliwości usprawnienia swojego transportu międzynarodowego z Polski? Skorzystaj z usług rodzinnej firmy z ponad 100-letnim doświadczeniem i rozległą globalną siecią, aby wzmocnić swój biznes. 

Grupa Ziegler oferuje pełen zakres usług, jakich oczekuje się od nowoczesnych firm spedycyjnych, zachowując jednocześnie rodzinną filozofię, w której nasi klienci mają imiona, a nie numery.

Transport międzynarodowy z Polski

Położona pomiędzy zachodem i wschodem, a także – dzięki rozwojowi rozbudowanej infrastruktury w ostatnim czasie – Polska, odgrywa coraz ważniejszą rolę w nowoczesnym sektorze transportowym.

Transport międzynarodowy z Polski staje się coraz bardziej popularny ze względu na konkurencyjne ceny, wysokiej jakości usługi oraz efektywność wynikającą z centralnego położenia kraju. 

Ziegler oferuje szybki i wydajny transport międzynarodowy drogowy, kolejowy, morski i lotniczy z Polski oraz elastyczny transport multimodalny ładunków o dowolnym kształcie i rozmiarze do dowolnego miejsca na świecie. 

Nasi specjaliści  znajdą najbardziej opłacalną kombinację metod transportu w kraju i za granicą, aż do miejsca przeznaczenia towaru.

Międzynarodowy transport multimodalny oferowany przez Ziegler gwarantuje elastyczność, której brakuje innym firmom oferującym transport międzynarodowy. Jesteśmy w stanie przyjąć ładunek o dowolnym rozmiarze i kształcie, co czyni to rozwiązanie idealnym dla różnego rodzaju towarów pochodzących z Polski, w tym tych ponadgabarytowych lub o nietypowym kształcie. Kiedy więc potrzebujesz niestandardowych rozwiązań w zakresie transportu międzynarodowego, skontaktuj się z nami.

 

Transport ponadgabarytowy w Polsce

Grupa Ziegler jest w stanie zapewnić szeroki zakres usług transportowych w Polsce dla ładunków ponadgabarytowych, eksportu maszyn rolniczych oraz rozwiązań niestandardowych – w kraju lub za granicą.

Mamy duże doświadczenie w transporcie ładunków ponadgabarytowych i towarów niebezpiecznych, zapewniając swoim klientom spełnienie wymogów prawnych dotyczących takich ładunków.

Transport ciężkich ładunków w Polsce

Gdy potrzebujesz rozwiązań w zakresie transportu ładunków ciężkich, warto wiedzieć, że Grupa Ziegler specjalizuje się w transporcie takich towarów oraz w zarządzaniu ładunkami ponadgabarytowymi. 

Oferujemy szeroki zakres usług dla klientów z branży rolniczej, budowlanej, inżynierii lądowej, górnictwa i innych branż przemysłowych.

Dlaczego wybrać Grupę Ziegler?

Współpracując z Grupą Ziegler zyskujesz wsparcie rodzinnej firmy, która dąży do utrzymania osobistych kontaktów i zapewnienia realnej wartości naszym klientom.

Istotną częścią naszego wsparcia jest technologia, którą wykorzystujemy do zarządzania procesami komunikacyjnymi, spedycyjnymi i logistycznymi. Te narzędzia informatyczne są stworzone po to, aby nasi klienci mieli dostęp do aktualnych informacji dotyczących ich przesyłek, raportów i innych danych.