Witamy w Ziegler Group Morocco - Twojego niezawodnego partnera w zakresie rozwiązań transportowych i logistycznych w Maroku.

Szukasz wiarygodnego partnera do eksportu swoich towarów do Maroka lub wykorzystania Maroka jako punktu tranzytowego do dalszej dystrybucji swoich produktów?

Już znalazłeś! Ziegler Group Morocco.

Ziegler Transport Morocco Truck

Nasz międzynarodowy zespół, działający w Maroku od 1986 roku, oferuje Państwu sprawne i bezpieczne rozwiązania transportowe do i z Maroka.

Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie transportu drogowego: dwa razy w tygodniu dla ładunków drobnicowych i codziennie dla ładunków całopojazdowych. Oferujemy również rozwiązania w zakresie frachtu morskiego i lotniczego, aby zawsze odpowiadać Twoim potrzebom logistycznym.

Jako część grupy Ziegler, świadczymy szereg najwyższej jakości usług, w tym magazynowanie, cross docking i dystrybucję lokalną.

Naszą misją jest zapewnienie spersonalizowanego i zrównoważonego transportu i logistyki wszystkim naszym klientom. Jako firma rodzinna od 1908 roku świadczymy usługi transportowe i logistyczne w 195 krajach i zatrudniamy ponad 3200 specjalistów ds. transportu na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować szeroki zakres rozwiązań i korzyści, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług.

Kto może zyskać na powierzeniu transportu i logistyki ładunków Ziegler Group Maroko?

Naszymi głównymi partnerami są właściciele firm, którzy szukają niezawodnego i pewnego partnera w zakresie transportu i logistyki, wspieranego przez silną sieć europejską, posiadającego własną flotę ciężarówek i magazynów, zespół obsługi klienta oraz elastyczne rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby.

Rozumiemy, że Twoimi głównymi problemami mogą być: brak elastyczności w dużych firmach transportowych, niepewność co do dokumentów potrzebnych do eksportu oraz dezorientacja co do sposobu przygotowania towarów do eksportu. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojej firmie w stworzeniu odpowiedniej organizacji logistyki do i z Maroka.

Rynek importowy Maroka

Maroko ma rosnącą i rozwijającą się gospodarkę z doskonałym punktem wejścia dla importu towarów do Afryki, Indii, Ameryki Południowej i Północnej. Mamy doświadczenie w pracy z firmami, które importują do Maroka szeroki zakres towarów, w tym farmaceutyki, sprzęt IT, żywność dla ludzi i zwierząt, towary przemysłowe, FMCG, towary niebezpieczne (takie jak akumulatory samochodowe), części samochodowe i ładunki sypkie.

Ziegler Transport Morocco Boat

Korzyści płynące ze współpracy z Ziegler Group Maroko

Nasz oddział w Maroku oferuje szereg usług spełniających Twoje potrzeby transportowe i logistyczne, w tym:

  • Własny magazyn celny (MEAD) w Maroku ( Casablanca i Tangier) ze statusem AEO umożliwiający sprawną odprawę celną LCL i FCL pod stałą kontrolą wewnątrz naszej siedziby.
  • Własna flota samochodów ciężarowych do obsługi ładunków LCL i FCL.
  • Bogata sieć logistyczna i transportowa w Europie.
  • Profesjonalny zespół obsługi klienta, który pomoże sprawdzić status i lokalizację ładunku, czy dokonano odbioru, czy dokumenty zostały przygotowane prawidłowo, wyjaśni różne etapy wysyłki, doradzi w sprawie incoterms i dokumentacji celnej.
  • Nasz magazyn w Casablance posiada certyfikat ISO 28000 oraz AEO SS, jest przystosowany do przechowywania towarów niebezpiecznych, farmaceutyków, towarów przemysłowych, FMCG, drobnicy, suchej żywności oraz posiada certyfikat ONSSA (warunek importu artykułów spożywczych).
  • Dostawa do TAC (Tangier Automotive City), TFZ (Tangier Free Zone), KFZ (Kentira Free Zone) i każdego innego miejsca w kraju.
  • Jesteśmy dumni z naszych zrównoważonych rozwiązań i indywidualnego podejścia. Jesteśmy firmą rodzinną z silną siecią własnych oddziałów w Europie, co zapewnia wyjątkowe doświadczenie dla każdego z naszych klientów.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w realizacji Twoich potrzeb transportowych i logistycznych z/do Maroka. Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych ekspertów wkrótce się z Tobą skontaktuje. Lub skontaktuj się bezpośrednio:

Omar Ben Jelloun (Commercial Manager):
omar.bejelloun@zieglergroup.com

Virginie Guillard (Kierownik Działu Obsługi Klienta Ziegler Maroko):
virginie.guillard@zieglergroup.com

Pierre Henry (Dyrektor Zarządzający Ziegler Polska):
pierre.henry@zieglergroup.com

Nie przegap szansy na współpracę z niezawodnym partnerem, któremu możesz zaufać.

Jako część Grupy Ziegler, jesteśmy firmą rodzinną od 1908 roku, zatrudniającą ponad 3200 specjalistów ds. transportu i świadczącą usługi spedycyjne i logistyczne w 195 krajach. Dzięki 154 biurom operacyjnym w 16 krajach jesteśmy zaufanym partnerem, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.